г.Киев, ул.Новомостицкая 25
Телефон:
(044) 229-34-34
Телефон:
(067) 322-38-55
ICQ:
680473185
Радиостанции рации
GPS-навигация
Эхолоты и Радары
Климатическое оборудование
Снаряжение для отдыха
Оборудование и инструменты
Автомобильная электроника
Охранные системы
Металлодетекторы
Офисное оборудование
Все для детей
Посуда
Клининговое оборудование
Мебель
Торговое оборудование
Все для барбекю
Товары из Японии
Бытовая химия
Детские влажные салфетки
Средства гигиены
Косметика для взрослых
Распродажа
 
 
Сравнение товаров
Есть в наличии   
 
Daiichi Пральний порошок для сліпучої чистоти речей 0,9 кг

 

 

Пральний порошок Daiichi призначений для прання білизни, сушка якого проводиться в приміщенні. Має потрійну дію: пере, знищує 99% мікробів, усуває неприємні запахи. Чудово підходить для прання бавовняних, синтетичних тканин. Безпечний для кольорової білизни. Підходить для всіх типів пральних машин і захищає барабан від цвілі.

Цена: 204 грн.

Подробнее

Daiichi Пральний порошок з квітковим ароматом 0,9 кг

 

Пральний порошок для ручного та автоматичного прання. Ефективно видаляє застарілі плями, плями від поту і неприємний запах. Надає речам м'якість і приємний квітковий аромат, який збережеться надовго. Додається спеціальна паперова мірна ложка на 20 грам.

Цена: 204 грн.

Подробнее

Daiichi Пральний порошок з ферментом яєчного білка для повного усунення плям 0,9 кг

 

Пральний порошок Daiіchi має потрійну дію: очищує, за допомогою ферменту яєчного білка проникає вглиб волокон, усуваючи навіть застарілі плями і має ніжний квітковий аромат. Особливо ефективний для очищення комірів і манжетів сорочок. Підходить як для ручного, так і машинного прання. Справжня японська якість для ваших речей.

Цена: 204 грн.

Подробнее

Daiichi Кондиціонер для білизни з ароматом квітів 2 л

Економічний кондиціонер має стійкий і приємний аромат Сходу, який проникає в кожне волокно тканини і залишається на одязі, навіть коли ви його носите цілий день. Білизна стає м'якою на дотик, а після використання кондиціонера пропадає статична електрика. Знижується поява катишків, що призводить до більш тривалого терміну служби одягу. Відмінна якість засобу дозволяє використовувати його для подальшої сушки білизни в приміщенні. Підходить для прання бавовняних, вовняних і синтетичних виробів.

Цена: 273 грн.

Подробнее

Daiichi FUNS Рідкий миючий засіб для одягу з квітковим ароматом 0,9 кг

 

Рідкий миючий засіб для одягу з ніжним квітковим ароматом, зробить ваші речі більш м'якими і приємними на дотик. Ефективний у видаленні навіть найстійкіших плям. Створений без флуоресцентного відбілювача, завдяки чому підходить для прання бавовняних, лляних і синтетичних тканин. Можна використовувати для всіх типів пральних машин і для ручного прання.

Цена: 297 грн.

Подробнее

Daiichi Порошок для посудомийних машин 550 гр

 


Порошок для посудомийних машин з ароматом апельсина. Завдяки дії ферментів, що входять до складу, засіб ефективно видаляє з посуду сліди від їжі (яйця, жир, рис і т.д.), що важко видаляються. Має антибактеріальний ефект, усуває неприємні запахи. Не завдає шкоди навколишньому середовищу. Засіб можна зберігати і використовувати в м'якій упаковці, тому що на упаковці є зручна блискавка - застібка. Даний засіб підходить для застосування у всіх типах посудом
ийних машин.
 

 

 

Цена: 336 грн.

Подробнее

Daiichi FUNS Рідкий антибактеріальний миючий засіб 950 гр

Надовго зберігає білизну ваших речей, ефективно видаляє бруд з комірів і манжетів, повністю усуває бактерії, що викликають неприємний запах.

Рідкий миючий засіб FUNS в зручній упаковці працює відразу в декількох напрямках: надовго зберігає білизну ваших речей, ефективно видаляє бруд з комірів і манжетів, а головне, повністю усуває бактерії, що викликають неприємний запах. Створений без використання флуоресцентного відбілювача, завдяки чому підходить для речей, що не підлягають відбілюванню і світлих бавовняних речей. Додасть речам аромат свіжості, який залишиться протягом декількох днів після прання.

Цена: 342 грн.

Подробнее

Daiichi FUNS Рідкий миючий засіб для одягу з квітковим ароматом 1,65 кг

 

Рідкий миючий засіб для одягу з ніжним квітковим ароматом, зробить ваші речі більш м'якими і приємними на дотик. Ефективний у видаленні навіть найстійкіших плям. Створений без флуоресцентного відбілювача, завдяки чому підходить для прання бавовняних, лляних і синтетичних тканин. Можна використовувати для всіх типів пральних машин і для ручного прання.

Цена: 360 грн.

Подробнее


Сортировка по:
 
Расширенный фильтр:
Цена:
от до
© Все права защищены CEZAR® Интернет-магазин бытовой техники и электроники

«Cezar TM» Интернет-магазин
Тел.: (044) 459—48—44
ул.Новомостицкая, 25
Киев, Украина